Ukázky z kurzu Rostlinný jídelníček + slevový kód

Podívejte si na 3 videa z kurzu zdarma a získejte na kurz 33% slevu. Důležité: Bohužel mojí chybou 6. listopadu dopoledne a odpoledne nefungoval slevový kód. Už je vše v pořádku. Všem, kteří ho marně zkoušeli využít se moc omlouvám. Prodloužil jsem proto trvání slevy a možnost shlédnout videa ještě o jeden den, do úterní půlnoci, tedy do 7.11. 23:59. Díky za pochopení. Pavel Ovesný

Ukázka z kapitoly Jak nahradit - Alternativy masa

Ukázka z kapitoly Výživa - Omega 3 mastné kyseliny

Ukázka z kapitoly Suroviny - Využití ořechů

Využijte 33% slevu

Chcete mít přístup ke všem 18 videím a 45 kapitolám kurzu? Využijte kód VEGAN250 na 33% slevu ke Světovému dni veganství a mým 15. veganinám. Sleva byla prodloužena do 7.11.2023 23:59

Chci koupit online kurz

Velmi obohacující a osvěžující kurz. Spoustu nových informací, které se dají hned po kurzu aplikovat.
Adriana Sloupenská

Kurz = informační smršť. Jsem s ním naprosto spokojena, jen budu potřebovat pár dní se se všemi novými informacemi srovnat 🙂
MaKo

Obsah kurzu Rostlinný jídelníček

1. Lidská výživa v kostce

Mimo jiné se dozvíte:
💪 jak si zajistit v jídelníčku dostatek bílkovin
💪 jaké jsou rozdíly mezi jednotlivými druhy tuků
💪 které rostlinné oleje jsou vhodnější a které méně
💪 proč jsou celozrnné potraviny lepší pro vaše zdraví i váhu
💪 na které vitamíny a minerály je potřeba si dávat pozor a proč
💪 podíváme se také na specifika rostlinné stravy v těhotenství, u dětí a naopak u seniorů

2. Druhy rostlinných potravin a jejich využití

V 15 kapitolách věnovaných rostlinným potravinám se dozvíte:

🥕 v jaké podobě je nejlepší konzumovat zeleninu a ovoce
🥕 zjistíte, jak správně připravovat luštěniny
🥕 seznámíte se s pestrou paletou luštěninových pokrmů, dokonce i sladkých jídel
🥕 poznáte méně známe druhy obilovin a jejich využití v každodenním jídelníčku
🥕 dozvíte se, že z ořechů můžete připravit třeba i karbanátek a ze semínek chleba
🥕 ukážeme si dochucovadla a bylinky, které dají šmrnc vašim rostlinným jídlům

3. Jak nahradíte maso, mléko nebo vejce

V praktické části věnovaných alternativám živočišných potravin se dozvíte třeba:

👉 jak nahradit maso v sekané, karbanátcích či řízcích
👉 které alternativy masa jsou vhodnější jako "uzené", k omáčkám nebo jak docílíte rybí chuti
👉 jaké jsou alternativy rostlinných mlék, smetan, jogurtů, kefírů nebo sýrů
👉 jak nahradíte vejce chuťově ve slaných i sladkých jídlech
👉 jaké druhy rostliných pojiv využít do zapékaných jídel, omelet nebo ve sladkém pečení

4. Jak si sestavíte rostlinný jídelníček

V poslední části spojíme vše dohromady a navrhneme si vlastní jídelníček:

🥗 ukážeme si hlavní principy zdravého rostlinného talíře
🥗 vysvětlíme si rozdíl mezi rostlinným a plnohodnotným rostlinným jídlem
🥗 seznámíte se s příklady slaných i sladkých snídaní, zdravých svačin, hlavních jídel i večeří
🥗 na závěr na vás čekají čtyři vzorové týdenní jídelníčky, včetně odkazů do databáze receptů

Co všechno získáte za cenu 750 500 korun?

24/7 přístup ke kurzu

Dostanete plný přístup ke kurzu Rostlinný jídelníček po dobu 5 let, a to včetně budoucích vylepšení. Studovat si můžete kdykoliv a kdekoliv, svým vlastním tempem, na počítači i v mobilu.

Konzultace se slevou

Stojíte o individuální konzultaci ohledně rostlinné stravy? Hodinu se budu věnovat pouze vám. Za hodinu konzultace si počítám 750 Kč, vám, účastníkům kurzu, ji nabízím za 450 Kč.

Chci koupit online kurz

Využijte 33% slevu (250 Kč) ke Světovému dni veganství a mým veganinám s kódem VEGAN250. Sleva byla prodloužena do 7.11. v 23:59.

Vaše dojmy z kurzu Rostlinný jídelníček

Živým kurzem prošlo přes 500 účastníků a online kurz si zakoupilo přes 350 osob. Přečtete si, jak se jim kurz líbil:

Kurz mě naprosto nadchl. Byl nabitý informacemi, které ocení každý, kdo se trochu zajímá o zdravé stravování (a není nutně pouze vegan). Ušetří vám hodně času a vyhnete se použití metody pokus - omyl.
Lenka Čurdová

Kurz je velmi dobře připraven a strukturován. Začínáte v úplných základech a postupně se dopracováváte k detailům. Obecně je kurz nabit mnoha informacemi, přesto dával Pavel dostatek prostoru pro otázky a důkladné odpovědi. Hodně jsem se toho naučila, kurz jednoznačně doporučuji 🙂
Andrea Elčić

Kurz byl skvělý. Dozvěděl jsem se vše v kostce a pro mě zatím i vcelku podrobně, popsal jsem si během něj stručně několik papírů A4, které budu ještě pár týdnů studovat. Nebyla jediná věc, která mě zajímala a při tom nezůstala bez odpovědi. Výhodou kurzu je to, že i v odborných tématech se dá na vše, co člověka zajímá, zeptat a probrat detailněji i v rámci Pavlových zkušeností. Od kurzu uplynul už více jak týden a opravdu nám doma od té doby chutná život lépe.
Petr Lüftner

V kurzu jsem se dozvědela vše, co mě zajímalo. Něco jsem již věděla, nejsem úplný "zelenáč", ale některé věci pro mě byly novinkou. Perfektní obsah kurzu, informace vyčerpávající, poznámek spousta.
Pavla Stránská

Byl to takový exkurz veganskou stravou. Od základů, co se týče živin, jejich zdrojů a využití až po dochucování jídel a různé vychytávky. Vše proloženo obrázky, názornými ukázkami a možnosté poznat různé suroviny. Ač nejsem vegan/vegetarián, spoustu věcí už znám, ale i přesto jsem si z kurzu hodně odnesla.
Romana Dolečková

Kurz je moc pěkně udělaný a baví mne. Hodně se dozvím.
Hana Jechová

Kurz se mi moc líbil, nové informace určitě využiji.
Mirka Kudelňáková

Chci koupit online kurz

Využijte 33% slevu (250 Kč) ke Světovému dni veganství a mým veganinám s kódem VEGAN250. Sleva byla prodloužena do 7.11. v 23:59.

Časté dotazy

Platnost kurzu není časově omezena. Ale protože internetové prostředí a technologie se rychle mění, garantuji vám přístup ke kurzu alespoň 5 let od zakoupení.
Přes tlačítko se dostanete na objednávkový formulář, který vyplníte. Vystaví se objednávka s číslem účtu a jedinečným variabilním symbolem. Uhradit ji můžete běžným bankovním převodem, kde však může trvat 1-2 pracovní dny, než platba dorazí (cílový účet je u FIO banky). Pokud chcete mít okamžitý přístup ke kurzu, doporučuji vybrat platbu online přes platební bránu. Můžete si vybrat platbu kartou (budete mít jistotu, že objednávka bude okamžitě uhrazena) anebo zrychlený online bankovní převod z vašeho internetového bankovnictví (u většiny českých bank platba dorazí ihned, ale existují výjimky). Jakmile platba proběhne, přijde vám upozornění na e-mail, včetně vystavené faktury. Do 5 minut vám pak dorazí druhý e-mail s přístupovými údaji pro web https://kurzy.vegmania.cz. Přihlásíte se e-mailem a heslem a budete přesměrováni na stránku, kde máte k dispozici zakoupené kurzy. Pak můžete studovat podle libosti. Pokud jste si jistí, že platba už proběhla a e-mail nedorazil, pro jistotu si zkontrolujte ve vaší e-mailové schránce složku Spam. A pokud ani do 10 minut nedorazí, pište na e-mail info@vegmania.cz
Ano. Přístup do členské sekce je ale vázaný na e-mail z objednávky (což je důležité v případě zapomenutého hesla nebo upozornění na nově přidané sekce). Pokud nechcete koupit kurz pro sebe, ale věnovat ho jako dárek, pak si objednejte dárkový voucher. Po uhrazení objednávky vám příjde na e-mail voucher, který můžete vytisknout anebo přeposlat elektronicky. Na voucheru je uvedený jedinečný kód, který pak obdarovaná osoba zadá v objednávce a tím se kurz uhradí. V případě nejasností se neváhejte ozvat na e-mail info@vegmania.cz.
Na voucheru najdete jedinečný kód, který funguje jako 100% sleva. Kurz si objednáte přes formulář a do políčka pro slevu vložíte kód z voucheru. Tím se cena sníží na nulu a pouze vyplníte své údaje. Do několika minut vám dorazí e-mail s přístupovými údaji. Pozor, formulář pro voucher (druhé tlačítko na stránce) slouží k zakoupení dárkového poukazu, nikoli pro objednání kurzu samotného. V případě nejasností se opět obraťte na e-mail info@vegmania.cz.
Ano, pro zájemce o kurz ze Slovenska jsem připravil objednávkový formulář s platbou v eurech. Opět si můžete vybrat mezi platbou bankovním převodem nebo online platební kartou. Pozor: celý kurz je v češtině.